Close
Kuşçular Köyü Mahallesi 8012 Sokak No: 15 35437 Urla İzmir
0533 307 70 90 [email protected]

Hikayemiz

Bu bir hayaldi.

Bir zamanlar babamın hayali, şimdi ise fazlasıyla benim hayalim…

Her başarının bir hikâyesi, her hikâyenin bir kahramanı vardır. Bu hikâyenin de kahramanı sevgili babamdır. Babam, yıllarca zeytine, zeytinyağına ve zeytin ağacına olan tutkusuyla hep kendi zeytin bahçemizin olmasını ve kendi yağımızı sıkmayı hayal etti ve her fırsatta bunu dile getirdi. Gerçekleşmesi gerekiyormuş ya; yolumuz bir gün Urla’ya düştü ve hikâyemiz başladı…

Önce bahçemize kavuştuk. Yılların ilgisizliğini telafi edKübra ÖZMENebilmek için özenle çalışıp onu layık olduğu hâline getirdik. Sonra ona “Hayal Bahçe” adını verdik. Hayal ettiğimiz yerdeydik ama daha fazlasını gerçekleştirip kök salmak için çabalamaya karar verdik. Sonra binbir emek vererek zeytinyağı sıkım atölyemizi kurduk.

2016 yılında başlayan bu hikâyede geçmişten bize emanet edilen değil de gelecek nesillere bırakabileceğimiz bir başarımız olsun istiyoruz. Hevesle öğrendiğimiz her bilgiye yenisini eklemek için çaba gösteriyor, gıda ürünü ürettiğimizi hiçbir zaman unutmuyor, sağlığın yaşamın başyapıtı olduğunu her fırsatta hatırlıyoruz.

Hikâyemizin bir parçası, hayalimizin ortağı olduğunuz için teşekkür ederiz.

Hayal Bahçemize hoş geldiniz.